Výrobky


 
 
 

Uživatel

Pro karoserie, exkluzivní jachty a lodě nebo designový nábytek:
Všude tam, kde jde o hodnotné,lesklé povrchy, jsou používány výrobky SATA. Proto, protože SATA stříkací pistole, systémy ochrany dýchacích cest, filtry stlačeného vzduchu a různorodé příslušenství jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v Německu. Nároční zákazníci z celého světa tak obdrží perfektní nářadí. A tím také nejlepší předpoklad pro excelentní práci.

 
 
 
 
 
 

Stříkací pistole

Stříkací pistole SATA - stejně jako skoro všechny ostatní produkty SATA - jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v Německu. Vysoce moderní, výkonná výrobní zařízení na nejvyšší technické úrovni, společně s promyšleným systémem zajišťování kvality, garantují nejvyšší preciznost ve výrobě.

 
 
 
 
 
 

Systémy kelímků

SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (systém rychlé přípravy) - systém kelímků pro efektivní zpracování laku. Tento systém se hodí k míchání, lakování, doplňování a skladování - a nemusí být po jeho použití prováděno čištění.SATA RPS je k dostání ve velikostech 0,6 l a 0,9 l a pasuje bez rušivého adaptéru na následující typy pistolí:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
(Rychlý Přípravný Systém) je ideálním systémem kelímků pro lakovny zaměřené na perfektní výsledek lakování a velkou hospodárnost. Usnadňuje práci lakýrníkovi, zvyšuje podstatně jeho produktivitu a drasticky snižuje spotřebu čistících prostředků.

 
 
 
 
 
 

Ochrana dýchacího ústrojí

Systémy ochrany dýchacích cest od SATA, ať jako masky nebo polomasky, se vyznačují maximální ochrannou funkcí, dlouhou životností a vysokým komfortem nošení. To znamená ochranu zdraví při zachování plné volnosti pohybu lakýrníka a také její vysokou akceptaci.

 
 
 
 
 
 

Filtrační technika

Každý provoz, ve kterém se lakuje, potřebuje stlačený vzduch. Ať již je to pro samotné lakování nebo k provozování materiálových zásobníků, pump, ofukovacích pistolí, čistících zařízení a/nebo pro zásobování systémů pro ochranu dýchacích cest. Dle použití a oblasti se liší požadavky na úpravu stlačeného vzduchu: SATA má pro každý případ vhodné řešení.

 
 
 
 
 
 

Příslušenství

K tomuto patří přístroje kolem zásobování materiálu, sušení vodou ředitelných materiálů, myček pistolí a jiné pomocné prostředky potřebné šetrnému čištění stříkacích pistolí v souladu s přírodou, náhradní díly a příslušenství k pistolím, produkty pro konzervaci a také směšovací a dávkovací zařízení 2K mix.

 
 
 
 
 
 

SATA Speciální Edice

Zda v trendy Fantasy-Tatoo optice nebo ve sportovním fotbalovém designu, každá limitovaná speciální edice je opravdovým sběratelským kusem. V pravidelných intervalech nabízí SATA jedinečné a extravagantní speciální edice pistolí. A pokud myslíte, že je těchto plně funkčních vysoce výkonných stříkacích pistolí pro práci škoda - hodí se skvěle také jako umělecký objekt do vitríny nebo jako cenný dárek pro zasloužilé pracovníky.

 
 
 
 
 
 
 

Rychlé vyhledání produktů