Serwis produktów

Naprawy / serwis pistoletów w firmie SATA

Korzystając z pośrednictwa lokalnego punktu handlowego firmy SATA możesz przesłać posiadane pistolety oraz inne wyroby tej firmy do konserwacji i naprawy. Serwis ten oferujemy dla wszystkich fabrykatów firmy SATA niezależnie od daty ich produkcji.
 
W pierwszej kolejności przygotujemy szczegółowy kosztorys, na podstawie którego zdecydujesz, czy naprawa ma zostać wykonana. Przygotowanie kosztorysu jest oczywiście bezpłatne.

Zapytania prosimy kierować na adres: 
 
SATA GmbH & Co. KG
Postfach 18 28
D-70799 Kornwestheim 
Tel.: +49 (7154) 811-200
Fax: +49 (7154) 811-194
export(at)sata.com 

Na życzenie podamy także adres naszego partnera serwisowego w Twoim pobliżu.

Serwis filtrów – usługa, która się opłaca

Skorzystaj z serwisu filtrów firmy SATA dla okresowej kontroli i konserwacji armatury sprężonego powietrza. W ten sposób zapewnisz sobie optymalną Jakość sprężonego powietrzaSkład powietrza z uwagi na zawartość oleju, pyłu i wody.Norma DIN ISO 8573-1 definiuje klasy jakości sprężonego powietrza odnośnie: Zawartości olejuUstalenie ilości szczątkowych aerozoli i tlenków węgla, które mogą być zawarte w sprężonym powietrzu.Wielkość cząstek i gęstośćUstalenie wielkości i stężenia cząstek materiałów stałych, które mogą być jeszcze zawarte w sprężonym powietrzu.Temperatura rosy pod ciśnieniemUstalenie temperatury, do której można schłodzić sprężone powietrze, tak, by nie skraplała się zawarta w nim para wodna. Punkt rosy zmienia się z ciśnieniem powietrza. X» i unikniesz wad lakierniczych, powodujących nieuchronnie dodatkowe koszty związane z ich usuwaniem.
 
Tylko serwis filtrów, wykorzystując zestaw SATA Air-Check, zapewni obiektywną ocenę jakości stosowanego przez Ciebie sprężonego powietrza.
Naszych autoryzowanych i specjalnie przeszkolonych  partnerów wykonujących w naszym imieniu tę usługę znajdziesz na terenie całej Republiki Federalnej Niemiec. Serwis oferujemy dla wszystkich serii i modeli filtrów SATA, skorzystanie z tej usługi na pewno się opłaci także Tobie.

Chętnie poinformujemy o specjalistycznym zakładzie w Twoim pobliżu:
export(at)sata.com
Tel.: +49 (7154) 811-200.