News


03.02.2012

SATA-jarní akce - Hightech-produkt jako přídavek s "XL Power"

SATA zahajuje nový rok se skvělou jarní akcí: Moto "XL Power" je možno brát doslova: neboť ke každé vysoce výkonné pistoli SATAjet 4000 B bude na krátkou dobu přiložena zdarma kapesní lampa Hightech--Maglite XL100 LED.

Kapesní lampy Maglite–"Made in U.S.A."–jsou celosvětově známé a uznávané pro svou odolnost a jedinečnost. Model XL100 LED je z řady velmi výkonných MAG-LED™ kapesních lamp.
Přesvědčí k tomu také komptaktním designem s inovativní "Advanced Flashlight User Interface™" technologií. Navíc je světlost a rychlost blikání LED kapesní lampy řízena pohybem uživatele.
Je možno nastavit 5 různých provozních módů pomocí multifunkčního tlačítka umístěného na uzávěru lampy.
Rukojeť lampy zdobí laserování SATA.

Pouze po velmi krátkou dobu je možnost obdržet tuto přísně limitovanou edici kapesní lampy: při koupi "extra úsporné" HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» nebo "extra rychlé" RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» stříkací pistole s optimalizovaným vysokým tlakem, jak ve standardním tak v digitálním provedení, je přiložena jedna z těchto Hightech LED-kapesních lamp zdarma.

SATA-jarní akce probíhá od 1. 3. do 13. 4. 2012, resp. do vyprodání zásob.