News


28.02.2012

Profesionální systém pro nanášení plniče

Základem pro vysoce kvalitní lakování je dobré nanesení plniče. Pokud není plnič zpracováván přesně dle údajů výrobce barev, může to vést v konečné fázi mimo jiné k viditelným strukturám nebo změnám barevného odstínu. SATAjet 100 B F RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» splňuje nejvyšší požadavky kladené na profesionální plničovou pistoli v oblasti nanášení základovacích materiálů - a to při porovnatelně menších celkových nákladech.

Dlouhá výdrž trysek a odolné tělo pistole dávají lakovnám záruku dlouhé životnosti, vysoké bezpečnosti práce a nízkých provozních nákladů. Dlouhá výdrž trysek a odolné tělo pistole dávají lakovnám záruku dlouhé životnosti, vysoké bezpečnosti práce a nízkých provozních nákladů.

Jemný rozprach a široký paprsek umožňují hladký průběh práce s minimálními dodělávkami, tzn. menšímu vynaložením energie na broušení a zkrácení pracovního času. Kromě toho je úsilí vynaložené na zakrývací práce menší díky RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» technologii redukující tvorbu stříkací mlhy. Vedle vysokého stupně přenosu materiálu zajišťuje RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» technologie rozprašování obzvláště vysokou rychlost práce. Díky širokému spektru velikostí trysek je tato pistole vhodná pro zpracování všech typů plničů a tím je extrémně flexibilně použitelná.

Kombinace SATAjet 100 B F RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» s osvědčeným systémem jednorázových kelímků SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (systém rychlé přípravy) - systém kelímků pro efektivní zpracování laku. Tento systém se hodí k míchání, lakování, doplňování a skladování - a nemusí být po jeho použití prováděno čištění.SATA RPS je k dostání ve velikostech 0,6 l a 0,9 l a pasuje bez rušivého adaptéru na následující typy pistolí:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
usnadňuje lakýrníkům práci, zvyšuje výrazně jejich produktivitu a snižuje spotřebu čistících prostředků a ředidel.

Stručně řečeno: S plničovou pistolí SATAjet 100 B F RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» mají lakýrníci k dispozici řešení odpovídající praxi při nízkých provozních nákladech.

Věděli jste, že náklady SATA plničové pistole na jedno lakování jsou pouze cca.: 7 centů? (při 2-letém nebo 3-letém používání)

Zde se dostanete k propočítání poměrných nákladů stříkací pistole na jedno lakování