News


20.07.2015

SATA podporuje World Skills 2015

11. - 16. srpna 2015, São Paulo

Po deseti extrémně náročných dne příprav se podařilo organizačnímu týmu připravit zázemí pro soutěž autolakýrníka. SATA jako jeden z hlavních sponzorů dala k dispozici stříkací pistole a kukly pro dýchání pro všechny účastníky a také dodatečné vybavení do míchárny a stříkacíh boxů. Exkluzivní používání stříkacích pistolí SATA a SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (systém rychlé přípravy) - systém kelímků pro efektivní zpracování laku. Tento systém se hodí k míchání, lakování, doplňování a skladování - a nemusí být po jeho použití prováděno čištění.SATA RPS je k dostání ve velikostech 0,6 l a 0,9 l a pasuje bez rušivého adaptéru na následující typy pistolí:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
jednorázových kelímků zajistilo stejnou úroveň pro všechny soutěžící a nová kukla SATA air vision 5000 zajistily nejvyšší možný stupěň ochrany lakýrníků.

Nakonec to byl vyslanec Číny, který velmi těsně vyhrál nad dvěmi mladými lakýrnicemi, jednou ze Švédska (stříbrná medaile) a druhou z Velké Británie (bronzová medaile).

Dlouho předtím, než začalo emocionální vyhlášení vítězů na závěrečné ceremonii, začali experti s přípravami na další WorldSkill, které se budou konat v Abu Dhabi v roce 2017.

Váš SATA tým