Kompletní program pro designérské práce

Designové a dekoratérské stříkací pistole jsou vhodné ke kreslení malých bodů, filigrantních linek a kontur. Podle účelu použití a náročnosti jsou k dispozici různá provedení.

 
 
 

Designérské pistole - Airbrush pro lakýrníky

 

SATAjet 20 B nabízí různé možnosti ve všech oblastech designového lakování. Nezáleží zda se jedná o grafiku, auto design, airbrush všeho druhu, výrobu modelů nebo umělecké a písmo malířství - výsledky vždy přesvědčí.

 
 
 

SATAjet® 20 B

Dekorační pistole pro individuální designové lakování

Široké spektrum trysek a výměnná přípojka vzduchu umožňují netušenou flexibilitu v použití.

SATAjet® 20 B design set

Designový set v kufříku se SATAjet 20 B s tryskou 0,5

Náhradní trysková sada, regulace vzduchu, PVC-hadice 3m, skleněná lahvička 25 ml s uzávěrem, čistící a těsnící sada, stojan na pistole.

 
 
 

Spot-Repair a přístřikové práce

 

Kompaktní stříkací pistole pro malé plochy nebo špatně dostupná místa. Prvotřídní výsledky u malých oprav na autech díky speciálním SR - tryskám (Spot-Repair). Bezúnavná práce díky optimální ergonomii a nízké hmotnosti. Vhodná pro všechny moderní lakovací systémy - také vodou ředitelné. K dispozici v HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» nebo optimalizované vysokotlaké technologii RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X».

 
 
 

SATAminijet® 4400 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X»

Dokonalost v malém

"Extra úsporná" SATAminijet 4400 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» dosahuje obzvláště vysokého stupně přenosu materiálu díky nízkotlaké technologii.

 

 

SATAminijet® 4400 B RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X»®

Dokonalost v malém

"Extra rychlá" SATAminijet 4400 B RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» pro maximální pracovní rychlost díky technologii optimalizovaného vysokého tlaku.

SATAminijet® 4400 B design set

Designový set v kufříku se SATAminijet 4400  B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» s tryskou 1,0

QCCK patentovému řízení přihlášený Quick Cup Connector - rychlopřípojka pro výměnu kelímku zabezpečuje pevné usazení průtokového kelímku při pouze 1/4 otočení a značně tak usnadňuje práci při čištění nebo výměně kelímku. X» kelímek 125 ml, 2 nástrčné skleněné lahvičky 25 ml a 3 skleněné lahvičky s uzávěrem, 2 m vzduchová hadice, čistící a těsnící sada, sada nářadí.

 
 
 

Designové a Airbrushové stříkací pistole

 

Pro vytvoření kreativních, výstředních motivů volí umělci ze scény artbrush SATA designové stříkací pistole. Jsou ideální ke kreslení jemných bodů, linek a kontur.  Podle účelu použití a náročnosti jsou k dispozici různá provedení.

 
 
 

SATAgraph™ 1

Začátečnická airbrushová stříkací pistole

K dodání ve variantách s horní nádobkou nebo závěsným kelímkem.

SATAgraph™ 3

Prémiová airbrushová stříkací pistole s externí regulací množství materiálu

K dodání ve variantách s horní nádobkou nebo závěsným kelímkem.

 
 
 

Ochrana dýchacích cest

 

Systémy ochrany dýchacích cest od SATA, ať jako masky nebo polomasky, se vyznačují maximální ochrannou funkcí, dlouhou životností a vysokým komfortem nošení. To znamená ochranu zdraví při zachování plné volnosti pohybu lakýrníka a také její vysokou akceptaci.

 
 
 

Ochrana dýchacích cest polomasky

SATA® air star® C

Příjemně nositelná polomaska

Ideální pro středně dlouhé až dlouhodobé lakovací práce.

SATA® air star F™

Příjemně nositelná filtrační polomaska

Ideální pro lakovací práce trvající krátkou dobu a pro přípravné práce.

 

 
 
 

Jednorázové plastové kelímky

 

SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (systém rychlé přípravy) - systém kelímků pro efektivní zpracování laku. Tento systém se hodí k míchání, lakování, doplňování a skladování - a nemusí být po jeho použití prováděno čištění.SATA RPS je k dostání ve velikostech 0,6 l a 0,9 l a pasuje bez rušivého adaptéru na následující typy pistolí:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
(Rychlý Přípravný Systém) je ideálním systémem kelímků pro lakovny zaměřené na perfektní výsledek lakování a velkou hospodárnost. Usnadňuje práci lakýrníkovi, zvyšuje podstatně jeho produktivitu a drasticky snižuje spotřebu čistících prostředků.

 
 
 

SATA® RPS®

Systém jednorázových kelímků k námíchání a lakování

Rychlá a bezpečná výměna barvy díky použití jednorázových kelímků SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (systém rychlé přípravy) - systém kelímků pro efektivní zpracování laku. Tento systém se hodí k míchání, lakování, doplňování a skladování - a nemusí být po jeho použití prováděno čištění.SATA RPS je k dostání ve velikostech 0,6 l a 0,9 l a pasuje bez rušivého adaptéru na následující typy pistolí:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
.

 
 
 
 

Rychlé vyhledání produktů


 
 
 
 
 
 

Ukončené série


 
 
 
 
 
 


PraxistippsDůležité pokyny pro správnou péči o lakovací pistoli

PDF-Download
 PDF ke stažení