Gwarancji "Premium"

Jeśli w ciągu 30 dni od daty zkupu prześlecie do nas poprawnie wypełniony formularz lub zarejestrujecie się do gwarancji Premium przez internet, otrzymacie przedłużenie gwarancji (1 rok + 2 lata = 3 lata) na aerografy SATA, filtry i i przybory ochrony dróg oddechowych.

 
 
 

SATA gwarantuje, że dostarczone urządzenie nie zawiera wad w zakresie stosowanych materiałów, ani w  wykonania.

Gwarancja Premium jest ważna pod warunkiem, że urządzenie jest używane zgodnie z instrukcją obsługi SATA. Gwarncja Premium obejmuje koszty naprawy i bezpłatnej wymiany wadliwych części w przypadku wad zastosowanego materiału lub wykonania; dalsze roszczenia - o ile nie jest przewidziana odpowiedzialność prawna - są wykluczone. Gwarancja Premium to nie tylko gwarancja na części szybko zużywające się (np. zespoły dysz, filtry, uszczelnienia, membrany, sprężyny) ale również na naturalne zużycie części elektronicznych czy przeciążenie w eksploatacji.

Udzielenie usług gwarancyjnych to albo przedłużenie czasu gwarancji, albo otrzymanie nowego czasu gwarancji na nowych warunkach. Reklamacje mogą być uznawane tylko wtedy, jeśli urządzenie zostanie wysłane opłaconą z góry przesyłką w orginalnym, nienaruszonym stanie do dostawcy lub importera SATA wraz z rachunkiem zakupu oraz kopią zgłoszenia do gwarancji Premium lub jdnoczesnym potwierdzeniem e-mail.

Przejdź do formularza zgłoszeniowy

Wśród wszystkich poprawnie wypełnionych rejestracji online do SATA Premium Gwarancji, co kwartał losujemy tablet Apple iPad mini.

Udział w losowaniu nagród mogą wziąć tylko te osoby, które podadzą pełne dane (pola obowiązkowe), prawidłowy adres e-mail oraz prawidłowy kod SAL w formularzu zgłoszeniowym do programu SATA Gwarancja Premium (w ciągu 30 dni od daty zakupu)!

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą e-mailową oraz zostaną opublikowani na stronie internetowej SATA!
Dochodzenie praw na drodze sądowej jest wykluczone. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.