SATAminijet® 3000 B HVLP - již není k dispozici

Kulaté/ploché řízení stříkání nastavitelné z obou stran

Optimální pro leváky i praváky lakýrníky.

Informace o výrobkuList s technickými údaji o lakuTechnické detailyčísla výrobkůpříslušenství

 • Nejvyšší úspora - SATA® HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» technologie zajišťuje přenosovou účinnost, která je výrazně nad 65% požadovaných legislativou VOCZkratka VOC je odvozena od Volantile Organic Compounds, česky prchavá organická rozpouštědla.Tato rozpouštědla vedou, stejně jako velké množství dalších látek, v součinnosti se slunečním zářením ke vzniku přízemního ozónu.Evropskou unií vydaná směrnice VOC má přispívat k redukci emisí rozpouštědel. Tato směrnice platí od 01.11.2004 pro nová zařízení a od 01.11.2007 pro všechny provozy.Směrnice VOC byla mezitím převzata do národního práva většiny člených států EU.X». Výsledkem je, že tato miniaturní stříkací pistole je velice ekologicky šetrná.
 • 9 různých typů trysek – vedle standardních velikostí trysek od 0,3 do 1,1, od uměleckých, pečlivých až po bohatší designérské práce, jsou k dostání speciální sady trysek „SR“ ve velikostech 0,8; 1,0 a 1,1. Jejich rozstřik je zvlášť uzpůsobena pro malé opravy (rozstřik / jemné opravy).

 • Sady trysek jsou 100% osobně kontrolované, garantují vysokou, doslova SATA kvalitu – na kompletní stříkací pistole, tak jako na výměnu sad trysek. Trvanlivé vzduchové trysky jsou vyrobeny z mosaze (ne z hliníku) a nabízí dlouhodobou životnost.

 • Malá a lehká – k dosažení nejobtížněji přístupná místa.
 • Vhodné pro vodou ředitelné barvy (barvy na vodní bázi) – lakovací tryska a pohyblivý hrot jsou vyrobeny z nerezové oceli a eloxované tělo stříkací pistole je pokryto speciální vrstvou laku.
 • Aby se každá stříkací pistole od sebe lišila (např. stříkací pistole na bázi a stříkací pistole na čiré laky) mohou být označeny barevnými plastovými kroužky (CCSSATA Color Code System - slouží k jednoduché identifikaci pistole. Označte např. pistole na vodou ředitelné barvy modrou barvou, pistole na bezbarvý lak černou barvou - nebo se jednoduše rozhodněte podle názoru lakýrníka.X» – Colour-Code-System).
 • Vysoká životnost amonastavitelných vzduchových a materiálových těsnění výrazně snižuje potřebu oprav.
 • Propracovaný vysoce lesklý poniklovaný povrch stříkací pistole také snižuje nutnost čištění.
 • S nekonečně polohovatelnou kontrolkou kulatého/plochého rozstřiku může být stříkací systém přizpůsoben jakémukoliv objektu.
 • Integrovaný mikrometr – pomáhá Vám udržet kontrolu nad stříkací pistolí Minijet přesně tak, jako nad „velkou“ pistolí.
 • Zařízení ve víčku nádobky pro zamezení kapání (pouze u plastikových nádobek) chrání materiál před unikáním z ventilu a před kapáním na již nalakovaný povrch.

Další volitelné možnosti:

 • Design Sada (obj. č. 125773) – obsahuje veškeré doplňky potřebné pro nastartování Vaší kariéry designéra-lakýrníka: SATAminijet 3000 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» s tryskou o rozměru 1,0 a 125cm3 plastikovou nádobkou (se samospádovým tokem), 225 cm3 skleněné našroubovatelné nádobky, 3 25 cm3 skleněné nádobky s víčkem, spojovací díl pro našroubovatelnou nádobku, čistící sadu, vzduchovou hadici a trychtýř se sítkem.

SATAminijet 3000 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» byla úspěšně otestována následujícím institutem: VOS - Prüfinstitut der Niederlande