SATAjet® 5000 B HVLP (DIGITAL)

Top ve všech oblastech použití – Pomocí SATAjet 5000 B dosáhnete nejvyšší kvalitu povrchu: U lakování např. osobních aut, užitkových vozidel, nábytku, jacht nebo průmyslových dílů s vysokými nároky na kvalitu nástřiku – se všemi lakovacími systémy.


Špičkový model SATAjet 5000 B udává nová měřítka v oblasti kvality a dělá z lakování opravdové potěšení. Flexibilita, kterou tato vysoce výkonná stříkací pistole umožňuje, ohledně vzdálenosti od stříkaného objektu a vstupního tlaku, je rozhodující. Tak mohou lakýrníci nastavit tlak a vzdálenost dle používaného laku, klimatických podmínek a svého pracovního stylu a dosáhnout perfektních výsledků.


Dokonalost v ergonomii

Design SATAjet 5000 B pochází z pera vývojových expertů z Porsche Design Studia, kteří ve spolupráci s experty SATA dali funkčnosti formu. Vzhledem k optimalizovaným konturám rukojeti padne tato hodnotná pistole perfektně do ruky. Oblast rukojeti u digitálního provedení je stejně kompaktní jako u standardního modelu a hodí se tak také pro lakýrníky s různými velikostmi rukou.


Jednoduchá manipulace

Kvalita ergonomického zpracování se netýká pouze oblasti rukojeti, ale také všech dílů jako např. regulace paprsku a regulace množství barvy a také regulace vstupního tlaku vzduchu. I při své robustnosti, která umožňuje dlouhou dobu životnosti, je nízká hmotnost stříkací pistole garantem pro příjemnou práci.# SATAjet 5000 B Nářadí v top formě.


Výhody

  • Optimalizovaný koncept trysek pro nejvyšší flexibilitu ohledně vstupního tlaku a vzdálenosti od objektu
  • Ergonomická kontura rukojeti
  • Povrch perloxal™ pro jednoduché čištění, odolný vůči korozi
  • Lehce obsluhovatelné ovládací elementy
  • Váleček v rukojeti s jistým usazením – barvová jehla se dá jednoduše, jistě a rychle nasadit
  • Otočný kloub s novým, vysoce výkonným těsněním
  • Kompaktní forma rukojeti pro standardní a digitální pistole
  • Optimalizovaná regulace paprsku do kruhu a šířky pomocí pouze ½ otáčky


"Extra úsporná" SATAjet 5000 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» dosahuje obzvláště vysokého stupně přenosu materiálu díky nízkotlaké technologii.