SATA speciální edice


 
 
 

Jedinečné a přísně limitované: Nejhezčí SATA speciální edice

Zda v trendy Fantasy-Tatoo optice nebo ve sportovním fotbalovém designu, každá limitovaná speciální edice je opravdovým sběratelským kusem. V pravidelných intervalech nabízí SATA jedinečné a extravagantní speciální edice pistolí. A pokud myslíte, že je těchto plně funkčních vysoce výkonných stříkacích pistolí pro práci škoda - hodí se skvěle také jako umělecký objekt do vitríny nebo jako cenný dárek pro zasloužilé pracovníky. Jakmile bude k dispozici další SATA speciální edice, budeme Vás informovat pomocí SATA e-mail Newsletter (novinky).

Následně jsme pro Vás připravili výběr nejhezčích speciálních edic pistolí.

 
 
 

SATAjet 5000 B - Aviator

Vzlétněte se SATAjet 5000 B Aviator! Pop Art design Vás zavede zpátky do 60. let a nechá Vás "vzlétnout do oblak" při lakování.

SATAjet 5000 B - Chopper

SATAjet 5000 B Chopper zprostředkovává motorkářům a fanouškům filmového hitu "Easy Rider", dobrodruhům a lidem s benzínem v krvi, životní pocit svobody a nezávislosti.

SATAminijet 4400 B - Lady Edition

Přesně dle letošního motta mezinárodní dne žen "Dnes dát znamení pro zítřek!", uvádí SATA limitovanou "Lady Edition" speciálně pro lakýrnice.

SATAjet 4000 B Surfer

Pocit kalifornského snění California Dreaming přenesený na speciální model
SATAjet 4000 B v přísně limitované edici. K dodání ve standardním a digitálním DIGITAL® provedení ve verzi HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» a RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X».

 

SATAjet 4000 B Carl Avery

 

Vítězný motiv ze soutěže o nejlepší design 2012, převeden na pistoli SATAjet 4000 B v přísně limitované edici


SATAjet 4000 B Camouflage

Představeno u příležitosti Automechaniky 2012. Povrch se odvolává na výkon autolakýrníků, kteří dělají opravy neviditelnými.

Podívejte se také na video k tomuto modelu.

SATAjet 4000 B Heart & Soul

Jedinečná a přísně limitovaná: Stříkací pistole SATAjet 4000 B Heart & Soul byla navržena v roce 2011 americkou airbrush umělkyní Leah Gall. Trendová Fantasy-Tattoo optika je divoká, emocionální a drzá.

Podívejte se také na video k tomuto modelu.

 

 

 

SATAjet 3000 B Soccer

Objevila se na jaře 2010 a odkazovala na nastávající událost roku - mistrovským povrchem. Atraktivní fotbalový design zdobil kompletní tělo stříkací pistole.

 

 

 

 

 

SATAjet 3000 B Liberty

Pro méně fotbalově nadšené US-američany byl na jaře 2010 vytvořen tento zvláštní model.

 

 

 

 

 

SATAjet 3000 B Maple Leaf

Také kanaďané milují spíše hokej než fotbal. Tento model vyjadřuje patriotismus kanadských lakýrníků a byl uveden také na jaře 2010.

 

 

 

 

 

SATAjet 3000 B FOOSE Edition

Tato speciální edice byla vytvořena Chip Foosem a odráží jeho perfekcionismus a také jeho oko pro speciální povrchy. Tato pistole byla zlatým hřebem na veletrhu SEMA 2009.

Podívejte se také na Video k tomuto modelu.

 

 

 

 

SATAjet 3000 B Fire

Tato pistole v plamenném designu byla v opravdu žhavé show prezentována na veletrhu Automechanika 2008

 

 

 

 

 

SATAjet 3000 B / SATAminijet 3000 B Century

U příležitosti 100-letého výročí založení v roce 2007, vydala SATA jako dík lakýrníkům světa jedinečnou a přísně limitovanou stříkací pistoli speciální série "Century". Pozlacené a červeným blýskajícím se kamenem Swarovski zušlechtěné pistole SATAjet 3000 B a SATAminijet 3000 B byly manufakturně vyrobeny s důrazem na detail.

 

SATAjet 2000 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» / SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» Silver Shadow

Tento stříbrně se třpytící speciální model byl celosvětově k dispozici v roce 2005.

 

 

 

 

SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» Virtual

SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» Virtual se v roce 2004 zaleskla mnoha barvami v exklusivně plasmou upraveném speciálním povrchu, který byl tak jedinečný, že se všechny pistole od sebe odlišovaly jemnými odchylkami v odstínu.

 

 

 

 

SATAjet 2000 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» Smaragd / Emerald

Tento zeleně se třpytící speciální model byl nabízen u příležitosti veletrhu Automechanika 2002 a blýská se jako smaragd.

 

 

 

 

 

SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» Saphir / Sapphire

Tento speciální model byl nabízen také na veletrhu Automechanika 2002 a zářil safírovou modří.

 

 

 

 

 

SATAjet 2000 Stars‘n‘Stripes

Tento speciální model byl k dispozici pouze v USA a byl prezentován na veletrhu SEMA 2001.

 

 

 

 

 

SATAjet 2000 / SATA minijet 2 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» Rainbow

Speciální model v barvách duhy byl prodáván celosvětově v roce 2000.

 

 

 

 

SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» Skyline

U příležitosti zavedení SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» na podzim 2000 byla vybrána speciální povrchová úprava. Tělo pistole SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X» ve světle modré metalíze připomínalo horizont oblohy.