Akcesoria


 
 
 

System mycia pistoletów lakierniczych

Czyszczenie i mycie pistoletów lakierniczych nie należy do przyjemnych prac. Myjki pistoletów SATA przejmą pracę za was.
Nie tylko zapewniają szybkie, pewne i komfortowe przemywanie, ale również podwyższają efektywność pracy w warsztacie.

 
 
 
 
 
 

Ochrona antykorozyjna

Do aplikacj materiałów do konserwacji profili zamkniętych oraz materiałów utwardzanych na bazie wosku, konieczne jest drobne i jednolite pokrycie powierzchni konserwowanych. Z tego powodu urządzenia SATA pracują z materiałem pod ciśnieniem oraz natryskowo pod sprężonym powietrzem. Różne sondy umożliwiają aplikację materiału w trudno dostępnych zakamarkach.

 
 
 
 
 
 

Systemy podawania lakieru

Trwałe w użytkowaniu zbiorniki ciśnieniowe SATA stosowane są do aplikacji dużych ilości płynnych materiałów w połaczeniu z ręcznymi lub automatycznymi pistoletami. Zbiorniki ciśnieniowe SATA posiadają szeroki zakres zastosowania w odniesieniu do materiałów o wysokiej lepkości. Dzięki zamkniętemu, pozostajacemu pod ciśnieniem pojemnikowi, materiały mogą być przetwarzane przez dłuższy czas bez wahań cisnienia.

 
 
 
 
 
 

Piaskowanie / Pistolety do przedmuchu

Pistolety do piaskowania SATA umożliwiają bardzo szybkie, a przy tym bardzo ekonomiczne usuwanie warstw rdzy i powstałych wskutek utleniania z trudno dostępnych miejsc na karoserii oraz innych elementach, takich jak: zaułki błotników, drzwi lub felg. Również do prac na powierzchniach drewnianych, w celu uwydatnienia obrazu słojów i osiągania efektów rustykalnych.

 
 
 
 
 
 

Osuszanie lakierów wodorozcieńczalnych

W związku z zaostrzeniem przepisów środowiskowych, coraz większa liczba zakładów lakierniczych stosuje lakiery wodorozcieńczalne. Mają one dłuższy czas schnięcia, w stosunku do lakierów rozpuszczalnikowych. Powoduje to wydłużony czas pracy, a jednocześnie przedłużony czas produkcji. Pistolet SATA dry jet, zdecydowanie skraca czas suszenia lakierowanych elementów.

 
 
 
 
 
 

Accessories