Produkty


 
 
 

Użytkownik

Do samochodów, instrumentów muzycznych oraz mebli, gdzie zalecana jest lustrzana powierzchnia najwyższej jakości, SATA potrafi spełnić te wymagania. Pistolety lakiernicze SATA, ochrona dróg oddechowych, filtry powietrza oraz akcesoria projektowane i produkowane są wyłącznie w Niemczech. Klienci na całym świecie otrzymają doskonały produkt, a tym samym najlepsze warunki pracy.

 
 
 
 
 
 

Pistolety lakiernicze

Najwyższa technologia wraz z wysokowydajną produkcją są gwarantem najwyższej jakości produktu jakim jest pistolet SATA. Konsekwentny rozwój procesów produkcyjnych jest jedną z najważniejszych dziedzin filozofii firmy - z korzyścią dla Państwa.

 
 
 
 
 
 

Systemy zbiorników

SATA RPSRPS = Rapid Preparation System (system szybkiego przygotowania) - system zbiorników do efektywnego używania lakieru. System nadaje się do mieszania, lakierowania, uzupełniania i składowania lakieru - zbiorniki  nie muszą być czyszczone po użyciu.SATA RPS dostępny jest w wielkościach 0,6 l i 0,9 l i pasuje bez stosowania niewygodnego adaptera do następujących typów pistoletów:
SATAjet 4000 BSATAjet 3000 BSATAjet 1000 BSATAjet 100 BSATAjet 2000 HVLP (2. Gen.)SATAjet RPX»
jest systemem zbiorników perzeznaczonym dla zakładów lakierniczych, którym zależy na perfekcyjnych efektach lakierowania i wysokiej rentowności. Ułatwia pracę, poprawia produktywność, oraz zmniejsza zużycie środków czyszczących i rozpuszczalników.

 
 
 
 
 
 

Maski

Niezależnie czy są to pełne maski z hełmem, czy też półmaski, systemy ochrony dróg oddechowych firmy SATA przekonują do siebie dzięki maksymalnym funkcjom ochronnym, dużej wytrzymałości oraz wygodzie w użytkowaniu.

 
 
 
 
 
 

Technika filtrowania

W zakładzie lakierniczym sprężone powietrze potrzebne jest nie tylko do lakierowania ale również do zbiorników ciśnieniowych, pomp, pistoletów do przedmuchu, myjek oraz do systemów ochrony dróg oddechowych. W zależności od zastosowania i zakresu różnią się wymagania o zapotrzebowanie powietrza: SATA zatem posiada właściwe rozwiązanie dla każdego.

 
 
 
 
 
 

Akcesoria

Do grupy tej należą urządzenia do suszenia lakieru wodnego, myjki oraz akcesoria do czyszczenia pistoletów, części zamienne i akcesoria do pistoletów, produkty do konserwacji podwozia, a także urządzenie do mieszania i dozowania 2K mix.

 
 
 
 
 
 

SATA modele specjalne

Czy to w fantazyjnym tatuażu bądź też sportowo piłkarskim wyglądzie, każda specjalnie limitowana edycja jest prawdziwą gratką dla kolekcjonerów. SATA oferuje wyjątkowe i skomplikowane specjalne edycje pistoletów. W przypadku gdy myślicie, że ten w pełni funkcjonalny pistolet jest zbyt piękny żeby na nim pracować, można potraktować go jako dzieło sztuki lub sprezentować wyróżniającym się pracownikom. 

 
 
 
 
 
 
 

Szybkie wyszukiwanie produktu