SATA - Kompetence v konzervaci a ochraně spodků

Více informací

 
 
 
 
 
 

Konzervace

 
 
 

SATA® HRS™

Pistole s tlakovým kelímkem k aplikaci konzervačních materiálů.

s tlakovým kelímkem 1,0 l (max. 10 barV Evropě používaná jednotka pro tlak. Tlak materiálu nebo tlak vzduchu je udáván v bar.X»).

SATA® HRS™ E

Pistole k aplikaci konzervačních materiálů z jednorázových dóz

s tlakovým kelímkem 1,5 l (max. 10 barV Evropě používaná jednotka pro tlak. Tlak materiálu nebo tlak vzduchu je udáván v bar.X») s regulací množství materiálu.

 
 
 

Zařízení s pumpou na sud pro konzervaci

 
 
 

SATA® HKU™

Zařízení s pumpou na sud pro aplikaci konzervačních materiálů

je složeno z pístové pumpy 1:3, párové hadice 10 m, stříkací pistole SATAjet 1000 KK RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X», nylonové, dveřní a hákové sondy

 
 
 

Ochrana spodků

 
 
 

SATA® UBE™

Sací stříkací pistole pro zpracování ochrany spodků z jednorázových dóz

v odolném kovovém provedení.

 
 
 

Zařízení s pumpou pro ochranu spodků

 
 
 

SATA® UBS™

Zařízení s pumpou k aplikaci ochrany spodků,

je složeno z pístové pumpy 22:1, párové hadice 10 m, stříkací pistole SATAjet 3000 K spray mix s tryskou 3350, pro 60/200 l sud.