Pozor, padělky!

 

Zdánlivě výhodné nabídky často draze zaplatíte. Spolu s cenou za falšované lakovací pistole totiž klesá i jejich životnost, výkon a především kvalita výsledků lakování. Společnosti SATA jde v boji proti produktovému a značkovému pirátství především o ochranu zákazníků a zajištění důvěry zákazníků vůči značce "SATA".


Monitorováním trhu a podniknutím právních kroků proti distributorům takových výrobků podnikne SATA vše na ochranu uživatelů před padělky.

(Výrobky plagiátorů byly zčásti anonymizovány pomocí modrých lepicích pásek kvůli ochraně SATA před právními spory)


 
 
 

SATAjet® 3000 B™ RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X»

Fake

SATAjet® 2000 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X»

Fake

SATAjet 2000 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X» Digital

Fake

SATAjet RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X»

Fake

SATAjet H

Fake

SATAjet B

Fake

SATAjet 2000 HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X»

Fake

SATAjet 3000 B HVLPHVLP = High Volume Low Pressure (vysoký objem, nízký tlak)Označení pro mezinárodně uznávaný postup nízkého tlaku, při kterém se musí stupeň účinnosti nanášení laku/barvy nacházet nad 65 % a přitom musí být dodržen maximální tlak 0,7 bar v trysce.X»

Fake

SATA trigger

Fake

SATA swivel joint

Fake

SATA air cap

Fake

SATA spray pattern

Fake

SATA Fine filter cartridge

Fake

SATA clean RCS

Fake

SATAjet 1000 B RPZkratka RP je odvozena od Reduced Pressure (redukovaný tlak) - pro optimalizované vysokotlaké pistole, se kterými může být dosaženo dokonalé konečné úpravy povrchu a které zároveň vykazují stupeň účinnosti nanášení laku/barvy přesahující 65 %.RP pistole tak plní zadání směrnice EU VOC a s tím spojené jednotné evropské legislativy.Přestup z vysokotlaké techniky na RP technologii je pro každého lakýrníka bez problémů možný. Může pracovat, jak je zvyklý. SATA RP pistole jsou proto označovány jako "EXTRA RYCHLÉ".X»

Fake

 

Jak se mohu jako zákazník chránit?

 

  • Kupujte výlučně ve specializovaných prodejnách
  • Dbejte na správné typové označení
  • Všimněte si, zda není poškozen obal a nálepka pravosti, tzn. autentifikační nálepka SATA (SAL) s hologramem. Setřete jeden z obou skrytých SAL kódů  a zadejte ho na naší SATA autentifikaci výrobku. Tak si můžete ověřit pravost pistole.Nahlásit plagiáty

 

Pokud byste někde objevili plagiáty, informujte nás na info(at)sata.com.

 
 
 
 

SATA / WALTHER PILOT plagiáty (PDF)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smíšené napodobeniny výrobků SATA a WALTHER PILOT se objevily na ...

 
 
 
 
 
 

Automechanika 2010 - zabavené plagiáty (PDF)

 

 

SATA zabraňuje vystavení plagiátů na výstavě Automechanika...