Příslušenství


 
 
 

Čistící systémy pro stříkací pistole

Čištění stříkacích pistolí patří k méně oblíbeným činnostem. Čistící přístroje SATA přebírají tento úkol spolehlivě. Nejenom, že stříkací pistole budou funkční, ale zvýší se také bezpečnost procesů v lakovně.

 
 
 
 
 
 

Aplikace korozní ochrany

Pro aplikaci konzervačních prostředků a také vosků s obsahem pevných částí je požadováno jemné a rovnoměrné pokrytí povrchů určených k ochraně. Z tohoto důvodu pracuje nářadí SATA se stlačeným materiálem a rozprašováním vzduchem. Různé sondy umožňují aplikaci materiálu také na špatně dostupná místa.

 
 
 
 
 
 

Systémy zásobování materiálem

SATA systémy zásobování materiálem v kombinaci se SATA stříkacími pistolemi se spodním přívodem materiálu jsou správným vybavením pro účely zpracování větších množství materiálu. Univerzálně použitelné systémy se vyznačují jednoduchou obsluhou, odolnou konstrukcí, dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu.

 
 
 
 
 
 

Otryskávací technika / ofukovací Pistole

SATA tryskací zařízení umožňují rychlé a hospodárné odstranění rzi ze špatně přístupných oblastí karoserie a dílů, jako např. na blatníku, ve falcích dveří, na kolech. Také k opracování povrchů ze dřeva a ke zvýraznění žilkování dřeva k dosažení rustikálního efektu.

 
 
 
 
 
 

Sušení vodou ředitelných lakovacích systémů

Z důvodu zpřísňující se legislativy v oblasti životního prostředí, zpracovávájí lakovny ve stále větším objemu vodou ředitelné laky. Tyto mají - díky fyzikálním zákonům - delší dobu schnutí než rozpouštědlové laky. Důsledkem jsou delší časy obsazenosti stříkací kabiny, spojené s klesající produktivitou. Pomocí nasazení sušící ofukovací pistole SATA dry jet je možno výrazně zkrátit čas sušení a tím také obsazenosti kabiny při zpracování vodou ředitelných laků šetrných k životnímu prostředí.

 
 
 
 
 
 

Accessories